Общество Белые Традиции

  Сделать домашнейДобавить в избранноеНаписать нам   

Главная
Новости
Галерея
Статьи

 
Библиотека

 
Форум
Ссылки
Контакты

Другие ссылки    Интервью с группой RUINA

Размещается в качестве поддержки молодой группы RUINA - www.ruina.com.ua

1. Привет! Расскажи немного об истории создания группы. В каких проектах до этого принимали участие музыканты RUINA?

Сережень: Група почала зароджуватись літом 2006 року, набирався склад групи, починались репетиції, ітд. Коли вже склад групи сформувався, ми почали серйозно працювати над своїм музичним матеріалом і невдовзі записали своє дебютне промо “Дерево Роду Гниє”. Я приймаю участь ще в таких групах як: Тіні Забутих Предків (гітара, вокал) та Capitollium (гітара).

Вітерзгір: З самого початку ми планували грати дещо іншу музику – більш швидку і брутальну, але з часом, по мірі написання пісень ми знайшли необхідну пропорцію, яка включає до себе елементи багатьох важких стилів. Окрім руїни приймаю участь у гурті КРОДА, та декількох інших.

Віталій: Я приймав участь в таких гуртах: Lamia Culta, Molphar, Тіні Забутих Предків.

2. Чем отличается RUINA от подобных групп? Почему именно “heathen black/death metal”?

Вітерзгір: Основною нашою метою є гармонійне поєднання нашої ідеології із важкою музикою. Так ми виражаємо наші ідеї, переживання. На нашу думку цікавим є поєднання old school death metal рифів із холодними швидкісними black metal моментами, а також неординарними фольклорними інструментами, такими, як дримба. Нерідко використовуємо pagan мелодику. Усе це разом звучить досить сиро і важко. Саме тому ми позиціонуємо себе ближче до heathen black/death metal, хоча це досить умовне позначення.

Сережень: Насамперед група відрізняється ідеологічним та музичним планом, що власне і поєднує в себе назву стилю “heathen black/death metal”.

Віталій: Наша музика поєднує важкість з фолковими вставками, які створюють відповідну атмосферу. До того ж тематика пісень загалом відрізняється від традиційного паган-блеку.

3. Как началось ваше сотрудничество с канадским лейблом None More Black Productions? Издал ли он уже ваши записи?

Сережень: Після того, як ми записали наше промо “Дерево Роду Гниє”, одразу виникло питання про видання нашого матеріалу. Йшов процес пошуку лейбла, який б нам підійшов, і який був би зацікавлений у виданні нашої продукції…

Вітерзгір: …як раз в той же час я отримав по електронній пошті запрошення до прийняття участі у спліті, що планує випустити канадський лейбл None More Black Productions. Ми відіслали наше промо до Канади і отримали дуже позитивну оцінку і підтвердження про нашу участь. Диск вийде в кінці червня 2007 року.

Сережень: На даному спліті присутні ще дві команди – Tundra і Operation Winter Mist, які грають у стилі black-metal.

4. Что для вас важнее – качественная запись и издание альбомов или активная концертная деятельность? Как воспринимает публика ваши выступления? Где бы и с кем вы бы хотели выступить?

Вітерзгір: Усе залежить від того, яку мету гурт перед собою ставить. Ми плануємо вести досить активну концертну діяльність і поєднувати це із написанням музичного матеріалу і його неодмінним якісним записом. Наскільки це нам вдасться – покаже час. На даннимй момент у нас було не так багато виступів, як хотілося би, але реакція публіки була просто чудовою, що спонукає нас до продовження наших виступів. Хотів би виступити на Українському фестивалі КОЛОВРАТ у Харкові, із груп – із Negura Bunget, Absurd, Pantheon, Infernal War.

Сережень: Як на мене, то і запис і концерти є дуже важливі речі для групи. Тут якусь паралель між ними я провести не можу. На концертах публіка сприймає нас досить класно, що не може нерадувати. А на рахунок виступу, то я б хотів пограти на Dynamo Open Air, з такими командами як Immortal, Emperor, Amon Amarth, Nile, Dimmu Borgir…ну і ше з багатьма класними командами.

Віталій: На даному етапі діяльності для групи важлива концертна діяльність, бо група ще дуже молода. Щодо альбому то ми плануємо розпочати його запис влітку.

5. Какова идеологическая концепция группы? На мой взгляд, ваша лирика немного нестандартная для такого рода коллектива. Название вашего промо – «Дерево Роду Гниє», так ли все плохо на самом деле, как вы поете?

Вітерзгір: У нашій ліриці ми зображуємо аспекти життя сучасного суспільства. Чи так погано все насправді? А ви зазирніть у очі наших батьків. Що там? Радість і вдоволеність. Ні. Там страх перед завтрашнім днем і страх за своїх дітей. Тут я говорю про середньостатистичну людину. Сміття, яке висипає у очі людям наше масс-медіа вуалює справжню картину розрухи соціальної, культурної, генетичної… Інтелект знівельований наглістю та поведінкою гідною скота. Виродження торкається усіх ланок нашого життя. Ні, не все так погано. Ми ще маємо Нашу Землю, іще попіл Духу жевріє у серцях небагатьох. Наша мета – роздмухати цю ватру, зміцнити Дух. Тому наша лірика є досить агресивною, та до певної міри простою для розуміння.

Сережень: Дійсно, наша лірика дещо нестандартна і на перший погляд може здаватися трохи дивною, але насправді в нашій ліриці йдеться про реальність нашого часу. Не все так гарно і прекрасно як здається. Озирніться навкруги! Уважніше…

Віталій: Люди забувають про своє коріння, традиції. «Дерево Роду Гниє» цілком вдалий вираз. Я сподіваюсь що в майбутньому Ruina буде належним чином оцінена слухачами, і вони поділятимуть наші переживання разом, розуміння актуальності такої тематики.

6. Что вас вдохновляет? Влияет ли непосредственная географическая близость Карпат на творческий процесс? Что наоборот вам не дает сосредоточиться на создании музыки?

Вітерзгір: Чесно кажучи, найбільшим джерелом натхнення у РУЇНІ для мене є негативні емоції, які я отримую протягом мого життя і які пов’язані із розпадом нашої нації та білої раси у цілому. І чим більше я заглиблююсь у такі думки, тим агресивнішою виходить лірика. Необхідним джерелом натхнення для мене є читання різноманітної літератури на тему етногенезу, расології, філософії, соціології, ринології, символіки тощо. Звичайно ж я обожнюю Карпатський Край і в цілому слов’янську народну творчість (зокрема Українську), але в даному випадку це швидше відпочинок для моєї душі.

Сережень: Безперечно, наше географічне положення має вплив на процес творчості. Ліси, гори, річки, чисте повітря… з одного боку, та народні звичаї, традиції, пам’ять про наших Великих Предків з іншого боку, все це дає подих на творчість. А смердюче безграмотне бидло і різна тріпотня навпаки заважає творчому процесу.

Віталій: Дійсно карпатська природа має чудовий творчий вплив. Взагалі зв’язок з природою для мене має важливе значення.

7. Западная Украина издавна славиться своими радикальными националистическими взглядами. Как вы относитесь к шовинизму и национализму? Почему на ваш взгляд эта тема в последнее время вообще часто поднимается в блек металле?

Вітерзгір: Я не раз стикався із думкою людей, які приїжджали із центральної та східної України, про те, що тут, в Галичині, переслідують (не виключно фізично) російськомовне населення та приїжджих і т.п. Усі ці чутки перебільшені і роздмухані пресою. Без сумніву – відсоток україномовного населення на Західній Україні найвищий, але ніхто тут за мову не вбиває. Щодо інших крайніх проявів націоналізму, то скажу так – усюди є люди брутальні та неосвічені. Я підтримую «здоровий» націоналізм – захист територіальної цілісності держави, її мови та культурної спадщини. Але шовінізм для мене – неприйнятна річ. Росіянин, Білорус для мене не ворог, а кровний брат. Щодо висвітлення даної теми у метал музиці, зокрема в блек металі, то останній завжди був дзеркалом найактуальніших проблем сучасності. Тепер, коли багато людей зрозуміло, що такі речі, як сатанізм не дають плодів у боротьбі із християнством, повернули свої погляди до зовсім інших речей, таких, що справді несуть духовну цінність та силу.

Сережень: Я думаю, що люди вже усвідомлюють, хто вони є і на чиїй землі живуть і це дуже добре. І тому в музиці багатьох колективів присутня тема націоналізму.

Віталій: Західна Україна не радикально націоналістична, просто тут більш яскраво виражені думки та погляди, на реальність. Також Галичина завжди могла вистояти проти всіх утисків та зазіхань на свої кровні права зі сторони різних агресорів. Націоналізм я сприймаю добре, націоналісти є в кожній державі, прояв патріотизму, відстоювання національних прав та інтересів є нормальним явищем. На мою думку шовінізм є негативним явищем в суспільстві.

8. Не секрет, что существует достаточно выраженное националистическое противостояние между Россией и Украиной. На ваш взгляд, это штучно созданная проблема, или результат исторических перипетий? Реально ли изменить эту ситуацию?

Вітерзгір: На мою думку це результат багатовікового штучно створено конфлікту на політичній основі. Такі речі, як війна дуже сильно спотворюють свідомість людей, особливо, коли це спотворення провокується і керується «елітою» держави. Міжнаціональне протистояння дійсно існує і ця проблема може бути подолана тільки при зусиллях обох сторін. Насправді ж Українець та Росіянин завжди найдуть порозуміння між собою, якщо у їхні справи не буде втручатись жид…

Сережень: Я рахую, що 50/50. Можливо з часом ця ситуація зміниться в кращу сторону.

Віталій: З боку Російських політиків нерідко відбуваються різного роду політичні провокації, та намагання створити нестабільність в Україні. Владнати це можуть політики, розумною співпрацею двох рівноправних держав.

9. Судя по концертному видео, на ваших выступлениях некоторые люди салютуют стоя под сценой. Позиционирует ли себя RUINA как NS коллектив? Ваше отношение к массивному NS движению в андерграунде, что с каждым годом крепчает?

Вітерзгір: Розвиток NS руху насправді охоплює не тільки андерграунд. Він торкнувся багатьох ланок нашого суспільства, особливо його молодої частини. Але це не явний націонал-соціалізм, а тільки його зародження, його ознаки. Багато молоді починає перейматися національними питаннями, їх цікавить наша культура, традиції. Водночас люди розуміють, що цінності, які пропонує націонал-соціалізм у багато в чому відповідають нашим бажанням та поривам. Проте, сумнівно, що даний режим прийде до влади – стереотипи у людей все ще досить сильні. І хоч РУЇНА фактично не є НС колективом, деякі його ідеї знаходять відображення у нашій ідеологічній концепції. Тому люди, які змогли це зрозуміти саме так вітають нас на наших виступах.

Сережень: Я підтримую NS ідею та погляди в певних межах.

Віталій: Ruina не є NS-колективом, можливо хтось зі сторони так скаже про нас. В кожного з нас є свої погляди, згоди та незгоди, щодо цього руху. Я сприймаю частковою цей рух.

10. Состоите ли вы в каких либо Родноверческих общинах, организациях?

Вітерзгір: Ні.

Сережень: Частково - так.

Віталій: Ні.

11. Ваше отношение к сатанизму?

Вітерзгір: Це інший, бік християнства. Ще й багато у чому вигаданий. Але нерідко сатанізм є першим кроком до родновір’я. Хоча бажаю всім оминути цей крок.

Сережень: Нейтральне.

Віталій: Загалом нейтрально. Наша група не співпрацює з такими групами, бо між нашими переконаннями просто нема жодного спільного зв’язку.

12. Как вы относитесь, к стандартному образу жизни метал музыканта? Употребляете ли алкоголь, наркотики?

Вітерзгір: До наркотиків ставлюся вкрай негативно. Так само, як і до людей, що їх вживають. Алкоголем не зловживаю, мені не подобається, коли людина під дією випитого перетворюється на бидло у всіх розуміннях. Це огидно.

Сережень: Можна випити пивка, деколи щось і міцніше, а наркотики не вживаю ні в якому вигляді.

Віталій: Не вживаю алкоголю та наркотиків, мені байдуже щодо інших, це вибір кожного.

13. Какие группы наиболее повлияли на ваше творчество? Кого из отечественной сцены можете отметить?

Вітерзгір: Мої улюблені команди – Absurd, Negura Bunget, Burzum, Graveland, Loits, Pantheon, Satyricon (до Nemesis включно), In The Woods. Серед Українських гуртів мій улюблений - Drudkh.

Сережень: Груп дуже багато, які вплинули на творчість. Насамперед це – Immortal, Dimmu Borgir, Death, Mithotyn, Nile, Amon Amarth, Behemoth, Marduk, Dark Funeral… В основному це блекові групи, хоча є дезові та брутальні банди , які також подобаються.

Віталій: Мені подобаються Тіні Забутих Предків, Nocturnal Mortum.

14. Вы не используете корпс пейнт, большинство Украинских, Российских паган блек групп, тоже отказалось от него. То же самое касается классических шипов, кожи, покраски волос в черный цвет и т.п. В чем причина этого явления? Блек метал отмирает?

Вітерзгір: Візуальна концепція групи РУЇНА не передбачає використання гриму, але в цілому я ставлюся до цього цілком нормально. На мою думку, зараз суть блек метала заключається не стільки в візуальному представленні, як у ідеологічному навантаженні. Не вважаю, що є ознаки відмирання блек метала, скоріше він просто трансформується.

Сережень: Ні, не думаю, що блек метал відмирає, просто “пейнти” стали вже не актуальні, можна виступати і без них, тим більше, якщо це Паган команда, хоча проти пейнткорпса нічого проти не маю, сам виступав розмальований не раз.

Віталій: Мені особисто, просто не зручно та й не дуже подобається. На мою думку взагалі це сценічний вигляд, кому подобається, той і використовує.

15. На вашем промо диске в некоторых песнях используется дрымба. Планируете ли использование других народных инструментов в дальнейшем?

Сережень: Думаю дримбу будем використовувати і надалі, можливо будуть ще інші народні інструменти, побачимо.

Віталій: Народні інструменти, це невід’ємна частина, плануємо використовувати постійно.

Вітерзгір: У нас є декілька неординарних ідей у цьому плані, але зараз поки ще рано щось анонсувати.

16. Чем является для вас музыка – хобби, или дело жизни? Как видите группу через 5 лет?

Вітерзгір: Я граю блек метал із 1997 року і це є справа мого життя. Не уявляю себе без музики. РУЇНА для мене можливість втілити свої музичні ідеї, свої думки та переживання. Хотів би, щоб ми відзначили своє 5-річчя у такому ж складі…

Сережень: Музика для мене – це не просто захоплення, а частина мого життя. Як я бачу групу через 5 років? Хм… тяжко сказати, поживем – побачимо.

Віталій: На даному етапі для мене це серйозне хобі, без якого не уявляю себе. Якою буде група через 5 років –покаже час.

17. Каковы планы на будущее, когда ждать полноформатного альбома?

Сережень: Насамперед потрібно записати новий матеріал, а там і альбом я думаю буде.

Віталій: Можливо альбом буде на початку 2008р. В планах –виступи, творча діяльність.

18. Последние слова для фанов.

Вітерзгір: СЛАВА БІЛИМ БОГАМ!

Сережень: Шануйте свою Батьківщину, своїх Славних Предків! Не забувайте хто Ви є! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА РІДНИМ БОГАМ!

Віталій: Поважайте та пам’ятайте традиції та звичаї своїх Пращурів.

Вітерзгір – вокал, гитара
Сережень – соло гитара
Михайло - бас
Віталій – барабаны
www.ruina.com.ua
[ Напечатать статью | Отправить другу ]
Рейтинг статьи

Средняя оценка: Средняя оценка: 4.16Всего голосов:6

Отлично
Хорошо Нормально Пойдёт Плохо
Печатная продукция
издательства
Ex Nord Lux


Электронные книги издательства
Ex Nord Lux DIGITAL
Рассылка..:: Архив рассылки ::..

Рассылка \'Новости ресурса "Белые Традиции"\'   Рейтинг@Mail.ru